Notice: wpdb::prepare hatalı çağırıldı. Sorgu iletilen argumanlar (3) için doğru sayıda yer tutucu (2) içermiyor. Daha fazla bilgi için lütfen WordPress hata ayıklama adresine bakın. (Bu mesaj 4.8.3 sürümünde eklendi.) in /home/u6897712/public_html/wp-includes/functions.php on line 4042
Şehrin merkezindeki mola yeri: PS Lounge | PS Lounge

Şehrin merkezindeki mola yeri: PS Lounge

Bodrum’da başlayan hizmet ağını Etiler’e taşıyarak geniş bir kitleye ulaştıran PS Lounge; zengin menüsü, ziyaretçilerine sağladığı konforlu alanları ve profesyonel hizmetiyle yeni sezonda da ziyaretçilerine lezzetten daha fazlasını sunmaya hazırlanıyor.

Bir mekanda aranan tüm öncelikleri kendi tarzında yarattığı konseptiyle birleştiren PS Lounge, 2014 yılından bu yana Etiler’de hizmet vermeye devam ediyor. Oluşturduğu konforlu ve ferah alanıyla ziyaretçilere lezzetli yemekler ve uzun soluklu sohbet imkanı tanıyan PS Lounge, bu anlamda şehrin tam ortasındaki kaçış noktası olarak konumlanıyor.

Kapsamlı hizmetiyle yeni sezonda da ezberleri bozuyor

Uzun toplantılar, özel görüşmeler, önemli misafirlerin, şehrin merkezi noktasında rahatlıkla ağırlanabileceği şekilde dizayn edilmiş mekanıyla, Etiler’in ihtiyaç duyduğu tüm unsurları tek bir noktada toplayan PS Lounge, ferah ve modern çizgilerde tasarlanmış mimarisiyle ziyaretçilerine uzun süreli konfor sağlıyor. Zengin menüsünün yanı sıra; tam gün hizmet veren çocuk oyun alanı, bay ve bayan mescidi, botanik teras katı, VIP toplantı salonu, Süper Lig ve Avrupa kupa maçlarının büyük bir coşkuyla izlenebileceği donanımlı bir alana da sahip PS Lounge, benzerlerinden ayrılıyor.

Değişik kültürleri tanımak için uzun yolculuklara ihtiyaç yok

Minimal modernliğin içinde etnik esintiler taşıyan PS Lounge, yeni tatlar keşfetmek, özlediği tatları İstanbul’un merkezinde bulmak isteyen herkesin öncelikli tercihi oluyor. Deneyimli şeflerden oluşan kadrosuyla, günün her öğünü dünya mutfağından seçkin lezzetleri ziyaretçileriyle buluşturan PS Lounge, yerel lezzet trendlerini de yakından takip ediyor. Kahvaltıdan sıcak-soğuk başlangıçlara, kırmızı-beyaz et yemeklerinden deniz mahsüllerine geniş bir menü seçeneği sunan mekan, özel olarak tasarlanmış tatlı menüsüyle de dışarıda geçirdiği zamanı kaliteli kılmaya çalışanları unutmayarak şehir hayatında konfor arayanları bu sezon da aynı noktada buluşturuyor.

Kaynak: www.yolpusulasi.com