Pazar Sabahına bambaşka bir Merhaba

Bütün hafta çok yoruldunuz. Bu mega kentin ağırlığı adeta üzerinize çömüş durumda. Pazar sabahında kahvaltı hazırlamak dahi istemiyorsunuz. Tamam, bizim için hiç sorun değil. PS LOUNGE haftanın her günü olduğu gibi Pazar sabahlarında da zengin kahvaltı seçenekleri ile hizmetinizde. Yani biz sizin için kahvaltıyı hazırladık bile…
Pazar sabahında size ne iyi gelir çok iyi biliyoruz. Mesela benzersiz Serpme Kahvaltı seçeneğimiz sizin için uygun olabilir. Onlarca çeşit kahvaltılık içerisinden seçim yapmanın çok zor olduğu bir kahvaltı deneyimi serpme kahvaltıda sizi bekliyor. Bu masadan doymadan kalkmak yok!
Tabii dilerseniz menümüzdeki seçimlik kahvaltılıklarımızdan da tercih edebilirsiniz. Birbirinden özel reçeller, pankek eşliğinde yerken kendinizden geçebilir veya yumurtadan yarattığımız muhteşem seçenekleri tercih edebilirsiniz. Organik yumurtamızı bakır sahanlarda tereyağıyla pişirip, o inanılmazı tadın damaklarınızda kalmasını sağlıyoruz. Elbette yanında panini veya Fransız tost alabilir, çay, kahve veya portakal suyunuz eşliğinde dilediğiniz kombinasyonu kendiniz oluşturabilirsiniz. Omletsiz olmaz diyenlerdenseniz, şefimizin sizin hazırlayacağı daha önce hiç görmediğiniz fakat asla unutamayacağınız omletleri deneyebilirsiniz. İddia ediyoruz, onları yemek için tekrar geleceksiniz.
Kahvaltı, her gün için günün en önemli öğünüdür. Balans bir kahvaltı ise uyuyan vücudun uyanması ve günün enerji yoğunluğuna hazır olması için gereklidir. PS LOUNGE olarak, sizlere hem bilimsel, hem de geleneksel değerlerle hazırlanmış bir kahvaltı menüsü sunuyoruz. Kahvaltılıklarımız, ülkenin en beğenilen şarküterilerinden temin edilmekte olup, bütün sertifikalara sahiptir. Bakanlıkça zaten sorunlu tutulan gıda sertifikalarının yanı sıra biz tesisimizde kullandığımız et ve süt ürünlerinden toplam kalite sertifikalarını da talep ediyor ve en üst sınıftaki ürünlerin menümüzde yer almasını sağlıyoruz.
PS LOUNGE size her öğünde en iyiyi sunar.
Müşterilerimizin en iyiyi hak ettiklerine olan inancımızın yanı sıra, ticari etik gereği; zaten bunun bir gereklilik olduğunu kabul ederiz. Tüm ürünlerimizin niteliklerini en üst seviyede tutar, bilimsel ölçütlere uygun porsiyonlarda yeterince ürün sunarız. Sunum standartlarımız ise, beklentinizin çok ilerisinde bir seviyede olup, size annenizin kahvaltı sofrasını aratmayacak niteliklerdedir.

Sosyal Medyada Bizi Takip Edin: Facebook, Instagram, Zomato, Twitter, Foursquare