Notice: wpdb::prepare hatalı çağırıldı. Sorgu iletilen argumanlar (3) için doğru sayıda yer tutucu (2) içermiyor. Daha fazla bilgi için lütfen WordPress hata ayıklama adresine bakın. (Bu mesaj 4.8.3 sürümünde eklendi.) in /home/u6897712/public_html/wp-includes/functions.php on line 4042
İstanbulda en iyi nargileci | Özel Nargileler | PS Lounge İstanbul

İstanbul’da en iyi nargileci

Nargile, Orta Doğu ve elbette Türk kültürünün vazgeçilmez keyif unsurlarından bir tanesi olarak günümüzde de hayatımızda kıymetli bir yere sahip olan özel bir içecektir. Tabii bu özel keyif unsurunun yapımı ve tüketimi de özel şartlar altında olmalıdır. Herhangi bir yerde içeceğini herhangi bir nargile asla PS Lounge’da keyfini süreceğiniz nargile ile kıyaslanamaz. Zira biz İstanbulda en iyi nargileci ünvanını hak etmek için Dünya’nın en benzersiz nargilelerini müşterilerimize sunuyoruz. Pekiyi nargileyi özel yapan, daha doğrusu PS Lounge’a İstanbulda en iyi nargileci ünvanını kazandıran özellikler nelerdir?

1. Nargilelerimizin hijyenik koşullarına azami düzeyde özen gösteriyor, her kullanımda temizliğini itina ile yapıyoruz.
2. Kömür olarak, baş ağrısı yapmayan ve sağlığa ekstra zararı bulunmayan limon kömürü kullanmaktayız.
3. Dünyanın en iyi tütünleri olan, Al Akhfer ve Starbuzz ürünlerini kullanmaktayız.
4. Sizlere nargile keyfinin yanında tadına doyamayacağınız kahve, çay ve diğer içeceklerimizle mükemmel zamanlar sunuyoruz.

Dostlarınızla hoş vakit geçirebileceğini eşsiz bir ortam arıyorsanız ve bunun yanı sıra İstanbulda en iyi nargileci neresidir diye soruyorsanız, sizi PS Lounge’a bekliyoruz. Deneyimli ve güler yüzlü servis personelimizin sunacağı hizmetlerimizden sizin de memnun kalmanız için elimizdeki tüm imkanları seferber edecek ve sizi de mutlu müşterilerimiz arasına dahil etmekten memnuniyet duyacağız. Dilerseniz rezervasyon yaparak, dilediğini masada dilediğiniz sayıda misafirinizle birlikte bu keyfi tadabilirsiniz.

Sosyal Medyada Bizi Takip Edin: Facebook, Instagram, Zomato, Twitter, Foursquare