Haftasonu için kahvaltı durakları: PS Lounge

Bodrum’da başladığı lezzet yolculuğuna Etiler şubesini de ekleyen PS Lounge, dünya mutfağının en trend yemeklerini ziyaretçilerine sunarken bir yandan da uzun hafta sonu kahvaltılarının uğrak mekanı olmaya devam ediyor
Şehrin tam ortasında kendi özel bölgelerinden getirilen kahvaltılık malzemeler ile oluşturulan serpme kahvaltıya ve kahvaltı menüsüne farklı ülkelerin özel çayları ve kahveleri eşlik ediyor.

İlham veren masa düzeni ve sunumları ile de dikkat çeken PS Lounge kahvaltıları, hafta sonu keyfinize keyif katmak için özel olarak hazırlanıyor.

Farklı damak tatlarına hitap eden omlet çeşitlerinden Panini tostlara, kahvaltı masalarının vazgeçilmezi olan sucuklu yumurtadan güne enerjik ve lezzetli bir başlangıç yapmaya olanak sağlayan pankeklere kadar özenle hazırlanan kahvaltı menüsü ile huzurlu ve nezih bir ortamda siz de Ps Lounge lezzetleri ile kahvaltı edebilir, dost sohbetleri ile harika bir hafta sonuna başlangıç yapabilirsiniz. Organik kahvaltı malzemelerini titizlikle seçerek kahvaltı menülerini oluşturan PS Lounge ekibi sizi güleryüzle karşılamak için bekliyor.

Değişik kültürleri tanımak için uzun yolculuklara ihtiyaç yok

Minimal modernliğin içinde etnik esintiler taşıyan PS Lounge, yeni tatlar keşfetmek, özlediği tatları İstanbul’un merkezinde bulmak isteyen herkesin öncelikli tercihi oluyor. Deneyimli şeflerden oluşan kadrosuyla, günün her öğünü dünya mutfağından seçkin lezzetleri ziyaretçileriyle buluşturan PS Lounge, yerel lezzet trendlerini de yakından takip ediyor. Kahvaltıdan sıcak-soğuk başlangıçlara, kırmızı-beyaz et yemeklerinden deniz mahsüllerine geniş bir menü seçeneği sunan mekan, özel olarak tasarlanmış tatlı menüsüyle de dışarıda geçirdiği zamanı kaliteli kılmaya çalışanları unutmayarak şehir hayatında konfor arayanları bu sezon da aynı noktada buluşturuyor.

Kaynak: www.turistdergisi.com

Sosyal Medyada Bizi Takip Edin: Facebook, Instagram, Zomato, Twitter, Foursquare