Bir menü bu kadar lezzetli olabilir

Endüstriyel yemek, özel bir alandır. Dünyanın en iyi aşçısı dahi, yüzlerce yemeği aynı anda yapamayabilir. Bir restoranda başarılı bir menü ortaya koymak ise, ciddi şekilde deneyim ve elbette özveri ister. Hepimiz dışarıda yemek yeriz. Kimi zaman birkaç çatal aldıktan sonra yemekten vazgeçer, kimi zaman yedikten sonra rahatsızlık hissederiz. Siparişin üzerine neredeyse bir saat bekledikten sonra gelen yemek, iyi yemek olsa ne olur dediğinizi duyar gibiyiz. Tabii lezzetin yanında servis hızı da önemli bir etkendir. Bütün bunları genel olarak bir araya getirdiğinizde, memnun olarak kalktığınız bir sofraya oturmak için, özel bir mekanı tercih etmeniz gerektiği kesinlik kazanıyor. Pekiyi o mekan neresi?

Sadece Türkiye’nin ve Avrupa’nın değil dünya’nın en büyük şehirlerinden birisi olan İstanbul’da elbette pek çok restoran ve kafe bulunmaktadır. Kimileri oldukça kaliteli mekanlar olan bu işletmelerin bir kısmında mükemmele yakın hizmet alabileceğiniz söylenebilirken, vasat ve kötü işletmeler de muhakkak bulunmaktadır. Bu noktada size en iyi menüyü, en kaliteli preparatları kullanarak en iyi zamanda servis eden, görsel olarak göz doldururken, gitmekten keyif alabileceğiniz mekan elbette en iyi mekan olarak aklınızda yer edecektir. Yemeklerin güvenilir olması, lezzeti, servis hızı ve kalitesi elbette bütün detayların olgunlaşması için gerekli şartları ortaya çıkaracaktır.

Size kendimizden bahsedecek olursak. İstanbul’un en güzel lokasyonlarından birisinde, şehrin en karizmatik mekanlarından birisi olduğumuzu öncelikle söyleyelim. Zengin menümüz ve benzersiz sunumumuz öncelikle size doyurucu alternatifleri fazlasıyla sunmaktadır. Hemen her damak tadına uygun menü seçeneklerimizi pişirirken, içerisine uzmanlığımızla temin ettiğimiz taze gıda ürünlerini katıyor ve mühendislik esaslarla sağlıklı biçimde pişiriyoruz. Servis edilmesi gerektiği şekilde sunulan yemeklerimiz, sizlerin beğenisi için Executive Chef Fikri Kaya ve ekibinin emeği ile hazırlanmaktadır.

PS Lounge olarak, sizin için en iyi ortamı kurduk. Tam teşekküllü mutfağımızda, deneyimli aşçılarımız tarafından yüksek kapasite ile lezzet üretebiliyor ve İstanbul’un en benzersiz lezzetlerine ulaşmanızı sağlıyoruz. Sevdiklerinizle veya iş ortaklarınızla hoş zaman geçirmek isterseniz, sizi de PS Lounge’a bekleriz. Rezervasyon yaptırmanız halinde mükemmel servisimizden sorunsuz biçimde faydalanabileceksiniz.

Sosyal Medyada Bizi Takip Edin: Facebook, Instagram, Zomato, Twitter, Foursquare